RSS
niedziela, 25 września 2016
LEKKO, ŁATWO I PRZYJEMNIE
W meczu V kolejki sportbazar.pl "A" klasy ryjewianie podejmowali na własnym obiekcie spadkowicza z klasy okręgowej Jurand Lasowice Wielkie. Od początku spotkania ton wydarzeniom na boisku nadawała nasza drużyna, jednak w początkowych fragmentach nie była skuteczna. Jednak jak już ryjewianie zaczęli strzelanie to licznik trafień zatrzymał się na ośmiu, a całe spotkanie zakończyło się ostatecznie wysoką wygraną Relaxu 8:3 (4:1).
niedziela, 18 września 2016
NAJNIŻSZY WYMIAR KARY
Ryjewianie na mecz IV kolejki sportbazar.pl A klasy udali się do Radostowa. Nasza drużyna mogła mieć spore obawy przed tym spotkanie ponieważ dwa lata temu podczas ostatniej wizyty na obiekcie Świtu przegrała aż 0:4. Tym razem ryjewianie udanie zrewanżowali się ekipie z Radostowa pewnie wygrywając 3:0 (2:0). Rywale mecz kończyli w 9-tkę, a sam wynik na korzyść naszej drużyny mógł a nawet powinien być dużo korzystniejszy. Relax grając w przewadze nie wykorzystał wielu bardzo klarownych sytuacji i taki wynik należy uznać jako najniższy wymiar kary dla gospodarzy. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest zwycięstwo i 3 punkty które pozwoliły naszej drużynie na awans na 3 pozycję w tabeli, która jak na to wskazują pierwsze spotkania, może być w tym sezonie bardzo wyrównana.
czwartek, 15 września 2016
SZALONY MECZ W RYJEWIE
W meczu III kolejki sportbazar.pl A klasy Relax podejmował na własnym obiekcie LKS Waplewo. Spotkanie od początku nie układało się po myśli naszej drużyny. Ryjewianie choć stwarzali sobie sytuacje to razili długi czas nieskutecznością, a goście skutecznie punktowali, prowadząc już w pewnym momencie 3:0 !!! Gdy skuteczność wróciła zrobiło się w krótkim odstępie czasu 3:3. W końcówce znowu błąd naszej defensywy wykorzystali goście , ale w doliczonym czasie gry nasza drużyna zdołała doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 4:4 (0:2).
czwartek, 08 września 2016
WALECZNY RELAX KOŃCZY PUCHAROWĄ PRZYGODĘ
W drugiej rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Malbork los skojarzył ryjewian z niełatwym rywalem którym był lider klasy okręgowej Żuławy Nowy Dwór Gdański. Ryjewianie dzielnie walczyli z wyżej notowanym rywalem i dopiero po dogrywce musieli uznać wyższość rywali i pożegnali się z pucharową rywalizacją.
wtorek, 06 września 2016
PODZIAŁ PUNKTÓW W PRABUTACH
W II kolejce sportbazar.pl A klasy Relax zmierzył się na wyjeździe z Pogonią Prabuty. Pierwsza połowa meczu należała do gospodarzy co udokumentowali w 18 minucie bramką Tomasza Wacławskiego . W drugich z kolei 45 minutach lepsze wrażenie sprawiali ryjewianie co również zaaowocowało golem zdobytym w 74 minucie przez Sebastiana Pajdzika. Całe spotkanie ostatecznie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów