RSS
czwartek, 12 listopada 2015
DWIE WYGRANE NA KONIEC RUNDY
W dwóch kończących rundę jesienną spotkaniach ryjewianie odnieśli dwa kolejne zwycięstwa. Najpierw w meczu obfitującym w żółte i czerwone kartki na własnym obiekcie pokonali Błyskawicę Postolin 2:0 (0:0) , a następnie na wyjeździe Tęczę Szropy 3:1 (2:1) i z kompletem 30 punktów zakończyli rundę w roli niekwestionowanego lidera tabeli.
niedziela, 25 października 2015
ZABÓJCZY KWADRANS RELAXU !!!
W sobotnie popołudnie w meczu IX kolejki B klasy nasza drużyna zmierzyła się w Wandowie z miejscowym KP.Gospodarze po kapitalnej bramce w 15 minucie meczu objęli sensacyjne prowadzenie 1:0 ale potem na boisku istniał już tylko Relax który po piorunującym ostatnim kwadransie pierwszej połowy, kiedy zaaplikował gospodarzom pięć bramek wyraźnie prowadził do przerwy 5:1. Po zmianie stron ryjewianie dołożyli jeszcze dwa trafienia i ostatecznie wysoko pokonali miejscowych 7:1
piątek, 23 października 2015
DOMINACJA PO PRZERWIE
Relax nie zwalnia tempa i w VIII kolejce odniósł kolejne zwycięstwo. Tym razem ryjewianie na własnym boisku w meczu derbowym po pierwszej wyrównanej połowie w drugiej zdominowali rywali i odprawili z kwitkiem Czarnych Straszewo gromiąc rywali 7:0 (2:0).
piątek, 16 października 2015
RUCH POKONANY
W meczu VII kolejki grupy VIII B klasy ryjewianie zmierzyli się w meczu wyjazdowym z Ruchem Gościszewo i odnieśli 6 zwycięstwo tym razem 3:1(1:0) i z kompletem punktów przewodzą w ligowej tabeli.
poniedziałek, 05 października 2015
DERBY DLA RELAXU
Trzeciego października na boisku leśnym w Ryjewie w ramach VI kolejki spotkań B klasy grupy VIII zmierzyły się w meczu derbowym dwie drużyny z kompletem punktów. Drużyna gospodarzy po niełatwym spotkaniu zwyciężyła Rodło Trzciano 2:1 (1:1) i została samodzielnym liderem tabeli.