RSS
poniedziałek, 05 października 2015
DERBY DLA RELAXU
Trzeciego października na boisku leśnym w Ryjewie w ramach VI kolejki spotkań B klasy grupy VIII zmierzyły się w meczu derbowym dwie drużyny z kompletem punktów. Drużyna gospodarzy po niełatwym spotkaniu zwyciężyła Rodło Trzciano 2:1 (1:1) i została samodzielnym liderem tabeli.
poniedziałek, 28 września 2015
RELAX NIE ZWALNIA TEMPA
Czwarty ligowy mecz Relaxu w tym sezonie i czwarte zwycięstwo. Tym razem ryjewianie w pokonanym polu zostawili Powiśle Pawlice- Rakowiec zwyciężając pewnie na wyjeździe 4:1(2:0)
czwartek, 24 września 2015
KOLEJNY PUCHAROWY RYWAL ODPRAWIONY Z KWITKIEM
W środowe popołudnie nasza drużyna w ramach III rundy regionalnego Pucharu Polski podejmowała na własnym obiekcie wicelidera IV grupy A klasy Powiśle Stary Targ. Po dobrym emocjonującym spotkaniu ryjewianie zwyciężyli kolejnego po Pomezanii rywala wygrywając spotkanie 4:2 (2:1) i awansując do kolejnej rundy pucharowej rywalizacji.
POGROM W RYJEWIE - SOKÓŁ UZIEMIONY
W kolejnym ligowym meczu, a pierwszym na własnym boisku w tym sezonie Relax podejmował Sokół Mareza. Ryjewianie nie pozostawili żadnych złudzeń rywalom aplikując im już do przerwy 6 bramek i ostatecznie rozgromili Sokół 11:0 i awansowali na 1 miejsce w tabeli.
poniedziałek, 14 września 2015
LIDER POKONANY

W drugim swoim meczu ligowym ryjewianie zmierzyli się w meczu wyjazdowym z dotychczasowym liderem tabeli GKS-em Gardeja.Mimo nie najlepszej postawy w tym meczu nasza drużyna odniosła pewne zwycięstwo wygrywając 3:0(1:0)i awansowała na pozycję wicelidera.

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 150