RSS
czwartek, 21 kwietnia 2016
PUCHAR NIE DLA RELAXU
Na 1/8 zakończyła się przygoda Relaxu z rozgrywkami o Puchar Polski na szczeblu Pomorskiego ZPN. Choć przez większość meczu nasza drużyna prowadziła wyrównany bój z faworyzowaną Polonią to mimo ambitnej postawy nie sprostała V-ligowej Polonii Gdańsk przegrywając 0:2 (0:1) i to rywale w 1/4 zmierzą się z Powiślem Dzierzgoń. W najbliższy weekend Relax pauzuje a kolejny mecz ligowy rozegra 30 kwietnia u siebie o godzinie 11.00 z GKS-em Gardeja.
poniedziałek, 18 kwietnia 2016
KOLEJNY KROCZEK OD AWANSU
W kolejnym spotkaniu w ramach XII kolejki spotkań ryjewiane pewnie pokonali KS Czernin 3:0 (2:0) i wykonali kolejny mały kroczek w kierunku awansu do A klasy .A już w najbliższą środę tj. 20 kwietnia kolejne piłkarskie emocje czekają kibiców w Ryjewie. Nasza drużyna w ramach 1/8 Pucharu Polski na szczeblu Pomorskiego ZPN o godzinie 17.00 podejmować będzie walczącą o awans do IV ligi Polonię Gdańsk !!! Serdecznie zapraszamy kibiców na to spotkanie .
niedziela, 10 kwietnia 2016
WYGRANA AWANSEM
W rozegranym awansem z 18 kolejki spotkaniu Relax na własnym obiekcie po ciężkim boju pokonał Ruch Gościszewo 2:0 (1:0) i umocnił się na czele tabeli.
czwartek, 12 listopada 2015
DWIE WYGRANE NA KONIEC RUNDY
W dwóch kończących rundę jesienną spotkaniach ryjewianie odnieśli dwa kolejne zwycięstwa. Najpierw w meczu obfitującym w żółte i czerwone kartki na własnym obiekcie pokonali Błyskawicę Postolin 2:0 (0:0) , a następnie na wyjeździe Tęczę Szropy 3:1 (2:1) i z kompletem 30 punktów zakończyli rundę w roli niekwestionowanego lidera tabeli.
niedziela, 25 października 2015
ZABÓJCZY KWADRANS RELAXU !!!
W sobotnie popołudnie w meczu IX kolejki B klasy nasza drużyna zmierzyła się w Wandowie z miejscowym KP.Gospodarze po kapitalnej bramce w 15 minucie meczu objęli sensacyjne prowadzenie 1:0 ale potem na boisku istniał już tylko Relax który po piorunującym ostatnim kwadransie pierwszej połowy, kiedy zaaplikował gospodarzom pięć bramek wyraźnie prowadził do przerwy 5:1. Po zmianie stron ryjewianie dołożyli jeszcze dwa trafienia i ostatecznie wysoko pokonali miejscowych 7:1