RSS
środa, 27 lipca 2016
RELAX GRA TOWARZYSKO
Drużyna Relaxu Ryjewo w ramach przygotowań do nowego sezonu rozgrywa spotkania towarzyskie. Pomimo że do rozpoczęcia rozgrywek ligowych został jeszcze miesiąc to ryjewianie zagrali już w jednym turnieju i rozegrali dwa sparingi. Więcej poniżej ...
środa, 22 czerwca 2016
A KLASA JEST NASZA !!!
W dwóch ostatnich spotkaniach sezonu ryjewianie mierzyli się z drużynami z dołu tabeli i musieli w tych meczach zgarnąć komplet punktów by nie patrząc na lokalnych rywali z Trzciana wywalczyć awans do A klasy. Zadanie to nasza drużyna wykonała zwyciężając najpierw na wyjeździe Błyskawicę Postolin 2:0 (1:0) a następnie u siebie Tęczę Szropy 5:2 (4:2) i mogła otwierać szampany i wykrzyczeć "A klasa jest nasza , A klasa do nas należy!!!"
poniedziałek, 06 czerwca 2016
WYGRANA Z WANDOWEM I POWRÓT NA FOTEL LIDERA
W meczu 20 kolejki B klasy grupy VIII Relax w sobotnie przedpołudnie rozpoczął pojedynek z KP Wandowo. W rundzie jesiennej obecnego sezonu ryjewianie bez problemu zwyciężyli w Wandowie i tym razem było podobnie. Relax wysko pokonał rywali 6:1 (5:0) i po tej kolejce dzięki własnej wygranej i równoczesnej porażce liderującego przed tą kolejką Rodła Trzciano w Czerninie 0:2 powrócił na fotel lidera. Ryjewianie na dwie kolejki przed końcem mają dwa punty przewagi nad lokalnym rywalem.
WYMĘCZONE ZWYCIĘSTWO W STRASZEWIE
W sobotę 28 maja ryjewianie w gminnych derbach zmierzyli się z GKS-em Straszewo. Po słabym spotkaniu w wykonaniu naszej drużyny odniosła ona jednak skromne zwycięstwo 2:1 (1:0) i po blamażu przed tygodniem w Trzcianie dopisała do swojego dorobku 3 punkty zachowując 1 punktową stratę do Rodła.
poniedziałek, 23 maja 2016
KOMPROMITACJA !!!
W niedzielne popołudnie Relax udał się na mecz derbowy do pobliskiego Trzciana. W meczu na szczycie VIII grupy B klasy gospodarze którzy przed tą kolejką zajmowali drugą lokatę zdeklasowali ryjewian gromiąc ich 7:3 (4:2) i zmienili ich na fotelu lidera. Relax który do tego spotkania nie zaznał goryczy porażki i stracił w 15 kolejkach zaledwie 9 bramek skompromitował się w starciu z lokalnym rywalem i znacznie skomplikował sobie sytuację w walce o awans do A klasy . Teraz na 4 kolejki do końca już nie wszystko zależy od Relaxu ,teraz to Rodło ma wszystko w swoich rękach ,a raczej nogach.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 152