RSS
piątek, 14 października 2016
WISŁA POPŁYNĘŁA
W meczu 7 kolejki sportbazar.pl A klasy grupy IV Relax po słabym występie w Miłoradzu na własnym boisku podejmował tczewską Wisłę, którą wielu przed rozpoczęciem tego sezonu stawiało jako jednego z głównych kandydatów do awansu. Ryjewianie w pełni zrehabilitowali się za ostatni słaby występ wysoko zwyciężając faworyzowaną Wisłę 6:0 (3:0) umocnili się przy okazji w czołówce ligowej tabeli.
czwartek, 06 października 2016
ZATRZYMANI W "DELCIE"
Ryjewianie w meczu VI kolejki sportbazar.pl A klasy grupy IV zmierzyli się w Miłoradzu z miejscową Deltą. Gospodarze twardą postawą na boisku ograniczyli do minimum ofensywne zapędy Relaxu i pokonali naszą drużynę 3:1 (1:0). Tym samym ryjewianie doznali pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli o 2 lokaty w ligowej tabeli.
niedziela, 25 września 2016
LEKKO, ŁATWO I PRZYJEMNIE
W meczu V kolejki sportbazar.pl "A" klasy ryjewianie podejmowali na własnym obiekcie spadkowicza z klasy okręgowej Jurand Lasowice Wielkie. Od początku spotkania ton wydarzeniom na boisku nadawała nasza drużyna, jednak w początkowych fragmentach nie była skuteczna. Jednak jak już ryjewianie zaczęli strzelanie to licznik trafień zatrzymał się na ośmiu, a całe spotkanie zakończyło się ostatecznie wysoką wygraną Relaxu 8:3 (4:1).
niedziela, 18 września 2016
NAJNIŻSZY WYMIAR KARY
Ryjewianie na mecz IV kolejki sportbazar.pl A klasy udali się do Radostowa. Nasza drużyna mogła mieć spore obawy przed tym spotkanie ponieważ dwa lata temu podczas ostatniej wizyty na obiekcie Świtu przegrała aż 0:4. Tym razem ryjewianie udanie zrewanżowali się ekipie z Radostowa pewnie wygrywając 3:0 (2:0). Rywale mecz kończyli w 9-tkę, a sam wynik na korzyść naszej drużyny mógł a nawet powinien być dużo korzystniejszy. Relax grając w przewadze nie wykorzystał wielu bardzo klarownych sytuacji i taki wynik należy uznać jako najniższy wymiar kary dla gospodarzy. Najważniejsze jednak w tym wszystkim jest zwycięstwo i 3 punkty które pozwoliły naszej drużynie na awans na 3 pozycję w tabeli, która jak na to wskazują pierwsze spotkania, może być w tym sezonie bardzo wyrównana.
czwartek, 15 września 2016
SZALONY MECZ W RYJEWIE
W meczu III kolejki sportbazar.pl A klasy Relax podejmował na własnym obiekcie LKS Waplewo. Spotkanie od początku nie układało się po myśli naszej drużyny. Ryjewianie choć stwarzali sobie sytuacje to razili długi czas nieskutecznością, a goście skutecznie punktowali, prowadząc już w pewnym momencie 3:0 !!! Gdy skuteczność wróciła zrobiło się w krótkim odstępie czasu 3:3. W końcówce znowu błąd naszej defensywy wykorzystali goście , ale w doliczonym czasie gry nasza drużyna zdołała doprowadzić do wyrównania i mecz zakończył się wynikiem 4:4 (0:2).
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 155